System
Organizacji
Konferencji Naukowych
path18391-7.png
Konferencje naukowe
Eventplant wspiera każdy typ wydarzenia
Szkolenia
Seminaria
Warsztaty

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w zakresie współpracy z instytucjami naukowymi, które na dużą skalę realizują upowszechnianie wiedzy i nauki w ramach wydarzeń naukowych: konferencji, warsztatów, szkoleń czy seminariów.

Od 2009 roku współpracujemy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym dostarczając pełne zaplecze IT wpierając corocznie Konferencję Szkoleniową Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK. Na przestrzeni 8 lat współpracowaliśmy z dziesiątkami osób bezpośrednio odpowiadających za organizację tego wydarzenia. Obsłużyliśmy rejestrację blisko 6000 uczestników Konferencji. Nasz system zapewnił komitetom organizacyjnym pomoc w obsłudze raportowania finansowego i fakturowania, przetwarzania bardzo bogatego programu konferencyjnego składającego się z setek wykładów. Zapewniamy wsparcie w procesie rejestracji i recenzji artykułów konferencyjnych a także w bezpośrednim kontakcie z uczestnikami w ramach quizów oraz ankiet pokonferencyjnych. Przez lata zmienialiśmy się wraz z tą jedną z największych konferencji kardiologicznych w Polsce. System rejestracji oraz portal informacyjny zintegrowaliśmy z nowoczesnym podejściem do identyfikacji wizualnej, wprowadziliśmy internetowe zapisy na sesje wykładowe, indywidualny kalendarz uczestnika, zautomatyzowany proces recenzji, a ostatnio także internetowy quiz oparty o najciekawsze przypadki EKG, którego wyniki dyskutowane są w ramach kultowego już "Maratonu EKG" organizowanego w ramach wydarzenia przez prof. Rafała Baranowskiego.

Od 2013 roku współpracujemy z Wojskowym Instytutem Medycznym (WIM) dla którego w oparciu o nasze doświadczenia zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy dedykowane narzędzie WimCon - zintegrowany system do zarządzania i wspierania organizacji wydarzeń naukowych i dydaktycznych prowadzonych przez ten centralny dla wojskowej służby zdrowia ośrodek kliniczny, dydaktyczny, konsultacyjny i naukowo-badawczy. WimCon przetworzył już setki wydarzeń w ramach których obsłużyliśmy praktycznie wszystkie możliwe scenariusze prowadzenia małych oraz bardzo dużych wydarzeń naukowych, dydaktycznych czy promocyjnych. Nasze narzędzie z powodzeniem zintegrowaliśmy z infrastrukturą organizacyjną oraz zapleczem IT Instytutu - zapewniliśmy tym samym wygodną współpracę z wieloma współpracującymi z WIM instytucjami współorganizującymi rejestrowane w WimCon wydarzenia.

EventPlant jest zatem kompleksowym narzędziem IT obsługującym praktycznie każdą dziedzinę konferencyjnej logistyki. Jest efektem olbrzymiej ilości godzin poświęconych w głównej mierze na konsultacje i analizy zagadnień i potrzeb związanych z przetwarzaniem informacji istotnych dla sprawnej organizacji wydarzenia naukowego. Ale to nie wszystko - do naszego bogatego doświadczenia informatycznego dołączyliśmy pełne wsparcie w zakresie obsługi wizualnej dużych konferencji i mniejszych wydarzeń, a więc EventPlant to również dedykowany projekt graficzny portalu, logo wydarzenia czy wydruki teczek, identyfikatorów i plakatów promujących wydarzenie.Najważniejsze jest jednak to, że EventPlant to przede wszystkim ludzie! Dostępny w każdym czasie zespół programistów, grafików i wsparcia technicznego, który na podstawie rozmowy telefonicznej przygotuje wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia wydarzenia.

Jak to wygląda

Fotorelacja z wspieranych konferencji

Zorganizuj swoje pierwsze wydarzenie!

To pierwszy taki system, który oddajemy w Wasze ręce z pełnym wsparciem technicznym bez żadnych ograniczeń. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy