System
Organizacji
Konferencji Naukowych
path18391-7.png
Konferencje naukowe
Eventplant wspiera każdy typ wydarzenia
Szkolenia
Seminaria
Warsztaty

Usługi dodatkowe

Poznaj nasze możliwości pozasystemowe. Eventplant to coś więcej niż tylko oprogramowanie

Twoje wydarzenie będzie zawsze poparte profesjonalną opieką autorów programu. Oprócz funkjonalności, jakie posiada sam system pragniemy zaoferować usługi uzupełniające tak, żeby twoje wydarzenie stało się bardziej atrakcyjne a nakład twojej pracy był jak najmniejszy.

Materiały konferencyjne
Przygotuj materiały dla odbiorców. Warto skompletować zestaw dla każdego z nich na START. Profesjonalnie zaprojektowany program konferencji z pewnością poprawi poruszanie się po obiekcie a gadżety umieszczone w teczce poprawią nastroje naszym słuchaczom. Notesy, długopisy, kalendarze, smycze, broszury, torby. Wykonamy dla Ciebie to wszystko i wyślemy w ustalone miejsce.
Marketing konferencyjny
Promocja konferencji jest bardzo istotna - w szczególności jej warstwa graficzna, czyli to co kupujemy oczami. Pomożemy Ci zbudować spójną identyfikację wizualną eventu. Zadbamy m.in. o logo wydarzenia, plakaty promujące oraz mass mailing.

Zorganizuj swoje pierwsze wydarzenie!

To pierwszy taki system, który oddajemy w Wasze ręce z pełnym wsparciem technicznym bez żadnych ograniczeń. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy