System
Organizacji
Konferencji Naukowych
path18391-7.png
Konferencje naukowe
Eventplant wspiera każdy typ wydarzenia
Szkolenia
Seminaria
Warsztaty

Proponujemy kompleksową usługę a nie pojedynczy produkt

EventPlant jest rozbudowanym systemem usług informatycznych i graficznych wspierającym organizację wydarzeń naukowych w praktycznie każdej skali - od niewielkich kilkunastoosobowych seminariów do wielodniowych zjazdów zrzeszających setki uczestników. W zależności od formuły wydarzenia, zaplecze internetowe konferencji, zjazdu czy szkolenia zazwyczaj powinno zapewnić obsługę minimum:

  • portalu wydarzenia,
  • rejestracji uczestników,
  • rejestru płatności i danych do faktur,
  • komunikacji z uczestnikami,
  • ramowego i szczegółowego programu wydarzenia,
  • naboru i recenzji prac konferencyjnych.

Jeżeli jesteście Państwo organizatorami wydarzenia, którego wymagania dotyczące serwisu internetowego zawierają się w powyższym obszarze zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego wsparcia w obsłudze internetowej i graficznej wydarzenia. Udostępnimy wszystkie funkcje systemu, pomożemy skonstruować atrakcyjny portal a w trakcie przygotowań do wydarzenia pomożemy w konfiguracji programu, naboru prac czy komunikacji z uczestnikami.

Jeżeli Państwa wymagania wykraczają poza obszar standardowych funkcji wykazanych szczegółowo na podstronie Funkcje, opisującej możliwości naszego systemu - zapraszamy do kontaktu!

Prosimy pamiętać, że poza obsługą IT zapewniamy również szereg usług dodatkowych, które pomogą spersonalizować, zadbać o markę oraz identyfikację wizualną Państwa wydarzenia. W każdej sprawie pozostajemy do dyspozycji.

Kontakt